Af Leo Mortensen

Over de seneste uger har AskovBladet oplevet en kolossal stigning i antallet af læsere og besøgende på vores nye hjemmeside, http://www.askovbladet.com. Det viser sig dog, at det ikke kun er personer inde for landets grænser som finder AskovBladets artikler interessante.
En ny statistik viser nemlig at artiklerne også bliver læst i Irland, USA, Indonesien og New Zealand.
På redaktionen er vi stolte og beærede over den store interesse som vores læsere har vist, og vil gerne benytte muligheden for at takke alle, der har læst, delt og kommenteret på vores artikler.
Derudover vil vi meget gerne i kontakt med læserne fra de ovenstående lande, for at høre om jeres forhold til Askov og vil derfor bede jer om at kontakte redaktionen her: askovbladet@gmail.com.
Skriv et svar